Powołania

Claret Gospel 2018

Galeria

 

JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM

 

Grupa ewangelizacyjna Misjonarzy Klaretynów z Wybrzeża Kości Słoniowej już po raz 11 zaprasza na NIECODZIENNE spotkanie z AFRYKĄ NA ŻYWO.

 

Afrykańscy pełni radości chrześcijanie ukazują jak śpiewem i tańcem modli się Afryka wielbiąca Miłosiernego Ojca.

 

To nie są nie tylko koncerty pełne afrykańskich kolorów, radości i słońca, które zawsze ze sobą przywożą, ale przede wszystkim świadectwo mocnej i radosnej WIARY.

Podczas licznych koncertów, warsztatów z dziećmi i młodzieżą, prelekcji, konferencji dzielą się entuzjazmem, radością, spontanicznością, tym wszystkim co daje wiara w Jezusa Chrystusa. Takie spotkania z nimi są najlepszą odpowiedzą na oznaki braku tolerancji wobec innej kultury czy rasizm.

 

Muzyka i śpiew gospel wypływa prosto z ich serc w czystym afrykańskim wydaniu, a oryginalne instrumenty, stroje, makijaże, fryzury sprawiają, że modlitwa z nimi  przemienia człowieka i czyni ŚWIAT lepszym.

Fascynacja Jezusem w którym są zakochani, są Jego uczniami i świadkami o mocnej i radosnej wierze czyni z nich ludzi bogatych. Mieć Jezusa za Pana w swoim życiu tzn. być bogatym i tym bogactwem dzielą się w czasie koncertów w całej Polsce, na które serdecznie zapraszają.

 

Życzymy wszystkim modlącym się z grupą Claret Gospel, aby ZOSTALI NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM.

 

Caritas Christi Urget Nos - MIŁOŚĆ CHRYSTUSOWA PRZYNAGLA NAS

 

 

©2019 Misjonarze Klaretyni Prowincja Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadaj pytanie on-line