Powołania

Sympozjum Życia Konsekrowanego ODWOŁANE

Instytut Teologii Życia Konsekrowanego informuje, że w związku z istniejącą sytuacją w naszym kraju i na świecie i panującym zagrożeniem, jesteśmy przynagleni dla dobra nas wszystkich ODWOŁAĆ tegoroczne Ogólnopolskie Sympozjum Teologii Życia Konsekrowanego w Krzydlinie Małej w długi majowy weekend.

Nie było łatwo taką decyzję podjąć, tym bardziej że wiele osób cały rok czeka, by spotkać się na początku maja we Wspólnocie Osób Konsekrowanych i nie tylko, a datę Sympozjum mają już wpisaną w swój całoroczny kalendarz. Niestety, względy bezpieczeństwa i zdrowia są dzisiaj na pierwszym miejscu, stąd taka decyzja. Mam jednak wielką nadzieję, że roczna przerwa spowoduje to, że przyszłoroczne Sympozjum będzie wyczekiwane z wielką tęsknotą i nadzieją. Już dzisiaj zapraszam w dniach od 30 kwietnia do 3 maja 2021 roku w Krzydlinie Małej. Proszę zarezerwować sobie czas i do zobaczenia.

Na obecne dni Wielkiego Postu trwając w duchowej wspólnocie modlitwy prośmy Boga w intencjach nas samych i całego świata.

Dyrektor Instytutu Teologii Życia Konsekrowanego

o. Aleksander Bober CMF

 

©2021 Misjonarze Klaretyni Prowincja Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadaj pytanie on-line